فرهنگ لغات


 فرهنگ لغات کتاب مقدس

فرهنگ لغات به مجموعه ای از اطلاعات گفته می شود که در آن معانی واژه‌های یک زبان معین با توضیحات مربوط به ریشه شان، تلفظ شان، یا اطلاعات دیگر مربوط به آنها به ترتیب حروف الفبای همان زبان گردآوری می‌شوند. در این مجموعه تلاش شده تا تمای لغات و اسامی آمده در کتاب مقدس به تفکیک و جنبه کاربردی هر لغت مشخص شده، تعریف شده و اطلاعات مربوط به هر واژه مطابق کتاب مقدس درهشت بخش مجزا در اختیار بازدیکنندگان عزیز قرار گیرد.


  آیین ها


 آیین های کتاب مقدس

واژه آیین (Ritual) ابتدا به معنای آداب و رسوم بود و بعدها اختصاصا به معنای رسوم دینی به کار گرفته شد. بنا بر این ، می توان مراسم آیینی را نوع خاصی از گفتار و اعمال منظم دانست که از آموزه های دینی و ماورایی سرچشمه گرفته و یا برای بیان احساسات دینی و مذهبی به کار گرفته می شود و به دلیل قدمت زیادی که دارند در بیشتر موارد با سنت و تاریخ مردمان یک منطقه پیوند خورده اند و جزئی از فرهنگ روزانه و انکارناپذیر مردم شده اند. در این قسمت تلاش ما بر این است تا تمامی آیین های کتاب مقدس با تفکیک دو بخش عمده آن یعنی آیینهای عهد عتیق و آیینهای عهد جدید را با توضیحات لازم مطابق کتاب مقدس در اختیار شما بازدیکنندگان عزیز قرار دهیم .


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))