آیا کتاب مقدس معتبر است

برچسب ها :کتاب مقدس , انجیل عیسی مسیح , درستی کتاب مقدس

نویسنده : روبرت. آل. سوسی مترجم : ج. معافی‌پور

۲۰۱۶/۱۲/۱۹ ۴۲۱۷


اینک نشانه هائی از اقدامات بشارتی، در اطراف خود مشاهده می کنیم. شخصیت های برجسته ای چه از دنیای سیاست، ورزش و هنر، اخیراً به مسیحیت گرویده اند. گزارش های سازمان های انتشاراتی حاکی از فروش بالای کتاب هائی در حوزۀ بشارت می باشند. هیئت های بشارتی مرتباً اخبار خبرگزاری ها و مطبوعات را، در این زمینه دنبال می کنند. اینک عامۀ مردم مفهوم «تولد تازه» را کشف کرده اند.

این تحول ناگهانی در سکولاریسم هم دارای دو جنبه است، یعنی هم خوشحال کننده است و هم تأسف بار. جنبه شادی بخش آن، فرصتی است برای میلیون ها نفر آمریکائی که با انجیل عیسی مسیح، آشنا می شوند. به مدت نیم قرن است که مسیحیت کتاب مقدس مورد تمسخر مبلغان فرهنگ آمریکائی ـ فیلم ها، روزنامه ها، داستان ها و تلویزیون، قرار گرفته است. عامۀ مردم آنقدر سرگرم کار خود بوده اند که وقت برای گوش سپردن به انجیل نداشته اند. ولی امروز عده ای دارند به انجیل گوش می دهند.

و اما جنبۀ تأسف بار این تحول نشانه های ضعیفی از آئین تازه مولود شده است: آئینی متمرکز بر تجربه و پوشیده در راز و رمز.

مسیحیت کتاب مقدس دارای یک عنصر تجربی است، اما وابسته به فرضیه و جسم است. اینست که آنچه که ما می اندیشیم و تجربه می کنیم و بدان تعلق داریم.

بدین سبب است که این کتاب و سایر نشریات در این زمینه، منتشر می شوند.

گروه کتاب :کتاب تعلیمی - آیا کتاب مقدس معتبر است

تعداد صفحات : ۱۸۶

دانلود

radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))