سرودنامه کلیسای ایران


امروزه ایرانیان مسیحی تقریبا در تمام جهان پراکنده اند و به فیض خداوند، تعداد مشارکت ها و کلیساهای آن ها هر روز افزون تر می شود. سرآییدن سرودهای روحانی همیشه یکی از ارکان اصلی پرستش این ایمانداران بوده و می باشد. ولی متاسفانه به دلیل در دسترس نبودن سرودنامه اصیل و جامع و آشنا که حاوی همان سرودهای لطیف و موزون باشد، بسیاری از این قسمت مهم عبادت مسیحی بی بهره مانده اند. همان گونه که یاد دارید کلیسای مادری ما در ایران از همان بدو تاسیس ، اهمیت خاصی برای سراییدن سرودهای روحانی قائل بوده و ایمانداران با ذوقی چون اسقف دهقانی تفتی ، اسقف هایک هوسپیان مهر ، دکتر سعید خان کردستانی ، آقای منتظمی، دکتر آریانپور ، قزاق ایروانی و ... نیز آهنگسازانی چون ایرج امینی ، ویرا اردلی ، نورمن شارپ و ... زیباترین نغمات و سرودها را برای ما به یادگار گذاشته اند.

سرودنامه کلیسا ایران نه تنها از نظر شعر و آهنگ و هنر؛ اثر ارزنده ای است بلکه از نظر بیان و پیام های روحانی که منطبق بر کلام خدا و حکمت الهی و سنت ها مورد قبول کلیسا هستند، کتابی بسیار آموزنده می باشد. و اینک گزیده ای از سرودهای روحانی تقدیم شما میشود؛ از همکاران و خدمتگزاران بخاطر تهیه این سرودنامه سپاس گزاری نموده و دعای ما این است که این سرودهای روحانی باعث برکت همه ایمانداران باشد.

بارگزاری سرودنامه کلیسای ایران


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))