تفسیر رساله اول پطرس


مسیحیان در کشورهای اسلامی و مارکسیستی بسیار تحت سرکوبی، عداوت و یا حتی جفای محض قرار دارند و همیشه انتظار چنین سختی هایی را دارند. رساله اول پطرس برای آنها کمکی عملی برای پذیرش رنج هایی است که خداوند اجازه داده بر آنها بیاید تا در نهایت به سود آنها تمام شود.مسیحیان در غرب، خصوصا ایمانداران انگلیسی زبان با میراث کتاب مقدسی عظیم خود با مخالفت عمومی بر ضد ایمانشان مواجه نمی شوند. تا بحال دولت های غربی حداقل به کانون خانواده بر پایه وابسته بودن به جامعه احترام گذارده اند و حتی تشویق کرده اند که هر خانواده کلیسایی را انتخاب کنند، ولی حالا دیگر اینطور نیست.
دولت، خصوصا دولت محلی به نظر می آید همه موسسات آموزشی و قاضی ها و امکانات صوتی و تصویری خود را برای بد جلوه دادن و استهزاء مسیحیان ایماندار به کار می برد. رادیو، تلویزیون، فیلم ها، روزنامه ها، مجلات و صاحب منصبان فساد، تقلب، مشروب خواری و حتی کفر گفتن را ترویج می دهند و حتی مسیحیت در حال حاضر دشمن فرهنگ محسوب می شود و بزودی ایمانداران درس هایی از پطرس رسول تعلیم خواهند گرفت تا بیشتر آماده شوند که در سالهای پایانی قرن بیستم و سالهای ابتدایی قرن بیست و یکم آنها را بکار ببرند - اگر خداوند تاخیر کند

  بارگزاری کتاب تفسیری تفسیر رساله اول پطرس


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))