تفسیر آزمایشهای مسیح و اهمیت آنها برای پیروان او

برچسب ها :تفسیر , عیسی مسیح , آزمایش

نویسنده : انتشارات نور جهان

۲۰۱۶/۱۰/۱۱ ۱۹۰۰


ممکن است خوانندگان بطریقی که متی داستان این آزمایشات را شرح میدهد خوب آشنا باشند، ولی باید در نظر داشت که این شرح برای اشخاصی که کاملا از آن بی خبر بوده اند داده شده.
مثلا اگر رفیق غیر مسیحی دارید، داستان آزمایش مسیح را به او بدهید که بخواند و نظریه او را درباره آن بخواهید، در ظاهر این قضیه برای او بدون معنی است. اگر شیطان بر شما ظاهر میشد و شما را تحریک میکرد که سنگ را نان کنید، رد کردن این پیشنهاد را مشکل میدانستید؟ اگر شیطان شما را بر فراز برج یا مناره بلندی میبرد و وادار میکرد خود را به پائین اندازید، آیا رد کردن این قسمت را دشوار می دانستید؟ آیا آرزو نمیکردید که میتوانستید خود را پائین اندازید و بدان وسیله شیطان را مغلوب سازید؟ اگر شما می خواستید داستانی جعل کرده آنرا انجیل نامید، آیا پهلوان داستان را اینطور نشان نمیدادید که خود را از بالا پرت کرده فرشتگان با بالهای درخشان آهسته او را پائین میبرند، در حالیکه آزمایش کننده که در کنارش ایستاده شرمسار شده است؟ یقیناً داستانی که مردم پیش خود بسازند، اینطور است.

گروه کتاب :کتاب تعلیمی - تفسیر آزمایشهای مسیح و اهمیت آنها برای پیروان او

تعداد صفحات : ۳۰

دانلود

radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))