ارمييا


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  

باب ۴۷


۱   پیش از آنکه فرعون به غزه حمله کند، خداوند دربارهٔ مردم فلسطین به من

۲   چنین گفت:«ببین! موجهای آب در شمال برخاستهو مثل سیل خروشان، سرازیر می‌شود.این امواج تمام سرزمین و هرچه در آن است،تمام شهرها و مردم آن را خواهد پوشانید.مردم برای کمک فریاد برمی‌آورندو تمام مردم جهان سخت خواهند گریست.

۳   آنها صداهای سُم اسبان،حرکت ارّابه‌هاو غلتیدن چرخها را خواهند شنید.پدرها برای کودکان خود برنمی‌گردند،از شدّت ترس امید خود را از دست داده‌اند.

۴   زمان نابودی مردم فلسطینو زمان قطع کمک به صور و صیدون فرا رسیده است.من، خداوند، مردم فلسطین رابا همهٔ کسانی‌که از سواحل کریت آمده‌اند،نابود خواهم کرد.

۵   مردم غزه به غم بزرگی گرفتارند،و اهالی اشقلون در سکوت فرو رفته‌اند.تا به کی باید مردم فلسطین سوگوار باشند؟

۶   شما فریادکنان خواهید گفت:«ای شمشیر خداوند! تا کی به کُشت و کشتار ادامه می‌دهی؟به غلاف خود بازگردو در آنجا آرام بگیر!امّا چگونه می‌تواند آرام بگیرد،درحالی‌که کارش را هنوز تمام نکرده است؟من به آن دستور داده‌ام، به اشقلونو به مردمی که در ساحل دریا زندگی می‌کنند، حمله کند.»

۷   امّا چگونه می‌تواند آرام بگیرد،درحالی‌که کارش را هنوز تمام نکرده است؟من به آن دستور داده‌ام، به اشقلونو به مردمی که در ساحل دریا زندگی می‌کنند، حمله کند.»


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))