اشعيا


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  

باب ۳۵


۱   کویر شادمان است،و گُلها در بیابان بایر شکوفه می‌دهند.

۲   کویر خواهد سرایید و از شادی فریاد بر می‌آورد؛چون مثل کوهستان لبنان زیباو مانند مزارع کرمل و شارون حاصلخیز خواهد بود.همه شکوه و جلال خداوندو بزرگی و قدرت او را خواهند دید.

۳   به دستهای خستهو به زانوهایی که از ضعف می‌لرزند، توانایی می‌بخشد.

۴   به آنهایی که مأیوس شده‌اند، بگویید:«قوی باشید، نترسید!خدا برای نجات شما می‌آید،او برای مجازات دشمنان شما می‌آید.»

۵   کورها می‌توانند ببینند،و کَرها خواهند شنید.

۶   آدمهای لنگ، مثل آهو جست و خیز می‌کنند، می‌رقصند،و آنهایی که لال هستند، با شادی فریاد می‌زنند.نهرهای آب در بیابان خشک جاری خواهد شد.

۷   شنهای سوزان مبدّل به دریاچه می‌شوند،و زمین خشک، پر از چشمه‌‌های آب خواهد شد.جایی‌که منزلگاه شغالان بود،اکنون در آن خزه می‌روید و تبدیل به نِیستان شده است.

۸   در آنجا شاهراهی خواهد بود،به نام «طریق قدّوسیّت».هیچ گناهکاری هرگز از آن عبور نخواهد کرد،و هیچ احمقی، عابرین آن را گمراه نخواهد کرد.

۹   شیرها در آن مسکن نخواهند داشت؛و حیوانات درّنده از آن رد نخواهند شد.آنهایی که به ‌وسیلهٔ خداوند نجات یافته‌انداز آن راه به خانه خواهند رفت.یعنی آنهایی که با خوشیو با سراییدن سرودهای شاد به اورشلیم می‌رسند.آنها تا ابد خوشحالو برای همیشه از درد و غم آزاد خواهند بود.

۱۰   یعنی آنهایی که با خوشیو با سراییدن سرودهای شاد به اورشلیم می‌رسند.آنها تا ابد خوشحالو برای همیشه از درد و غم آزاد خواهند بود.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))