مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۱۰۱


۱   ای خداوند، رحمت و عدالت تو را می‌ستایمو برای تو سرود می‌خوانم.

۲   رفتار من بی‌عیب خواهد بود.چه وقت به نزد من خواهی آمد؟در خانهٔ خود با پاکی زندگی خواهم نمود.

۳   از کارهای بد خودداری می‌کنم.از کارهای کسانی‌که گمراه شده‌اند، نفرت دارمو همنشین آنها نمی‌شوم.

۴   از مردم کجرو دوری می‌کنمو با بدی و شرارت کاری ندارم.

۵   آنهایی را که از دیگران بدگویی می‌کنند،از بین می‌برم؛و اشخاص مغرور و متکبّررا تحمّل نمی‌کنم.

۶   از کسانی‌که به خداوند وفادارند، حمایت می‌کنمو آنها را در کاخ خود سکونت خواهم داد.آنهایی را که زندگی پاک و بی‌عیب دارندبه کار خواهم گماشت.

۷   شخص فریبکار را در کاخ خود راه نخواهم دادو کسی را که دروغگوست در حضور خود نخواهم پذیرفت.همه‌روزه مردم بدکار را در مملکت خود نابود خواهم کردو شهر خدا را از وجود اشخاص شریر پاک خواهم ساخت.

۸   همه‌روزه مردم بدکار را در مملکت خود نابود خواهم کردو شهر خدا را از وجود اشخاص شریر پاک خواهم ساخت.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))