مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۵۷


۱   خدایا بر من رحم کن،بر من رحم کن زیرا به تو پناه می‌آورم.زیر سایهٔ بالهای تو پناه می‌برمتا توفان بلا بگذرد.

۲   من به درگاه خدای متعال،خدایی که همهٔ احتیاجات مرا برآورده می‌سازد، دعا می‌کنم.

۳   او از آسمان دعای مرا می‌شنود و مرا نجات می‌دهد.او دشمن مرا شکست می‌دهدو مرا از محبّت و رحمت پایدار خود برخوردار می‌سازد.

۴   دشمنانم مرا محاصره کرده‌اند،آنهایی که مانند شیرهای درّنده هستند.دندانها‌یشان مانند نیزه، تیزو زبانشان مانند شمشیر، برّان است.

۵   خدایا، عظمت و شکوه تو بالاتر از آسمانهاو جلال تو بر سراسر روی زمین آشکار گردد.

۶   دشمنانم برای من دام گسترده‌اند تا مرا گرفتار سازند.در زیر بار غم خم گشته‌ام.آنها چاهی سر راه من کندند،امّا خودشان در آن افتادند.

۷   خدایا، دل من استوار و محکم استو برای تو سرود شکرگزاری خواهم سرایید.

۸   ای جان من بیدار شو.ای عود من و ای بربط من، بیدار شوید،من خورشید را بیدار خواهم کرد.

۹   خدایا، در بین اقوام جهان تو را سپاس خواهم گفتو در میان مردم تو را ستایش خواهم كرد.

۱۰   زیرا محبّت پایدار و وفاداری توبالاتر از آسمانهاست.خدایا، عظمت و شکوهت را در آسمانو جلالت را بر روی زمین آشکار فرما.

۱۱   خدایا، عظمت و شکوهت را در آسمانو جلالت را بر روی زمین آشکار فرما.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))