مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۱۳۸


۱   خداوندا، از صمیم قلب تو را ستایش می‌کنم،در حضور خدایان برای تو سرود شکرگزاری می‌خوانم.

۲   سر تعظیم به درگاه مقدّس تو فرود می‌آورمو نام تو را به‌خاطر محبّت پایدار ووفاداری تو ستایش می‌کنم.چون نام تو و فرمایشات تو از هر چیز بالاتر است.

۳   هنگامی‌که دعا کردم، دعایم را مستجاب کردی و با قدرت خود مرا تقویت نمودی.

۴   خداوندا، همهٔ پادشاهان جهان تو را ستایش خواهند نمود،زیرا کلام تو را شنیده‌اند.

۵   آنها به‌خاطر آنچه که کرده‌ایو به جهت شکوه عظمت تو، سرود خواهند خواند.

۶   خداوند، با وجود عظمت و جلالی که دارد،به فروتنان توجّه دارد،امّا اشخاص متکبّر را از دور می‌شناسد.

۷   هنگامی‌که در سختی و مشکلات گرفتارم،تو مرا از همهٔ آنها می‌رهانی.تو در مقابل دشمنان خشمگین من می‌ایستیو با دست توانای خود مرا نجات می‌دهی.خداوند به وعده‌هایی که به من داده است،وفا خواهد كرد. خداوندا، محبّت پایدار تو ابدی است.کارهایی را که شروع کرده‌ای تمام کن.

۸   خداوند به وعده‌هایی که به من داده است،وفا خواهد كرد. خداوندا، محبّت پایدار تو ابدی است.کارهایی را که شروع کرده‌ای تمام کن.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))