مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۲۸


۱   خداوندا، ای نگهدارندهٔ من،به درگاهت زاری می‌کنم دعایم را بشنو،زیرا اگر به من جواب ندهی،مانند مردگان خواهم بود.

۲   وقتی دستهای خود را به سوی معبد مقدّس تو بلند می‌کنمو با التماس درخواست کمک می‌کنم، دعای مرا مستجاب فرما.

۳   مرا جزو شریران و بدکاران حساب مکن،آنانی که با همسایگان خود دوستانه حرف می‌زنند،امّا در دلشان قصد آزار آنها را دارند.

۴   مطابق کارها و شرارتهایشان،آنها را مجازات کنبرای کارهای زشتی که انجام داده‌اند،به آنها مطابق كارهایشان جزا بده.

۵   آنها به کارهای خداوندو آنچه که او آفریده است توجّه نمی‌کنند،بنابراین او آنها را مجازات نمودهو برای همیشه نابود خواهد کرد.

۶   خداوند را سپاس می‌گویم،او درخواست کمک مرا شنیده است.

۷   خداوند قوّت و سپر من است.من بر او توکّل می‌کنم.او مرا یاری می‌کند و خوشحال می‌سازد،او را با سرودهای شادی سپاس می‌خوانم.

۸   خداوند قوم خود را حمایت می‌کند،و از برگزیدهٔ خود پشتیبانی می‌نماید.خداوندا، قوم خود را نجات بدهو آنانی را که از آن تو هستند برکت بده،شبان آنان باش،و از آنها همیشه نگهداری فرما.

۹   خداوندا، قوم خود را نجات بدهو آنانی را که از آن تو هستند برکت بده،شبان آنان باش،و از آنها همیشه نگهداری فرما.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))