مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۶۵


۱   خدایا، تو در صهیون شایستهٔ ستایش هستیو ما آنچه را که نذر کرده‌ایم ادا خواهیم كرد.

۲   چون تو دعاها را مستجاب می‌فرمایی،همهٔ مردم به‌خاطر گناهانشاننزد تو خواهند آمد.گناهان ما بر ما چیره گشته است،امّا تو ما را می‌بخشی.

۳   خوشا به حال کسانی‌که تو آنان را برگزیده‌ایتا به پیشگاه تو بیایند و در جایگاه مقدّس تو ساکن شوند.ما از تمام چیزهای نیکوی خانهٔ توو برکات معبد تو بهره‌مند خواهیم شد.

۴   ای خدایی که نجات‌دهندهٔ ما هستی،تو با کارهای عادلانه و عجیب ما را نجات می‌دهی.تو امید مردم سراسر جهان هستی.

۵   تو با قدرت خود کوهها را بنا نمودیو نیروی عظیم خود را نشان دادی.

۶   تو تلاطم دریاهاو خروش امواجو شورش آدمیان را آرام می‌سازی.

۷   ساکنان سراسر زمیناز کارهای عجیب تو حیرانندو کارهای تو از یک سوی زمینتا آن سوی دیگر آن شادمانی می‌آفریند.

۸   باران را بر زمین می‌فرستی و از آن مراقبت می‌کنیتا آن را سیراب و حاصلخیز کند.رودخانه‌ها را پُر آب می‌سازیو زمین را با غلاّت بارور می‌گردانی.

۹   باران فراوان بر زمین می‌فرستیو با بارانهای سیل‌آسازمین را نرم و هموار می‌کنیتا نباتات از زمین برویند.

۱۰   لطف تو، حاصل فراوان به بار آوردهو سراسر زمین از نعمات تو لبریز است.

۱۱   چمنزارها پُر از گلّهو دامنهٔ کوهها، سرشار از شادی است.مزارع پوشیده از گوسفندان استو دشتها از غلّه لبریز هستند.همه از خوشی فریاد می‌زنند و با هم سرود می‌خوانند.

۱۲   مزارع پوشیده از گوسفندان استو دشتها از غلّه لبریز هستند.همه از خوشی فریاد می‌زنند و با هم سرود می‌خوانند.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))