مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۹۷


۱   خداوند سلطنت می‌کند، پس زمین شادی کندو جزیره‌ها مسرور گردند.

۲   ابرها و تاریکی او را احاطه کرده‌اند.سلطنت او بر عدالت و انصاف استوار است.

۳   آتش، پیشاپیش او حرکت می‌کندو تمام دشمنانش را از هرسو می‌سوزاند.

۴   برقهایش جهان را روشن می‌کندو زمین آن را می‌بیند و می‌لرزد.

۵   کوهها در مقابل خداوند سراسر زمین،مانند موم آب می‌شوند.

۶   آسمانها عدالت او را اعلام می‌کنندو همهٔ اقوام جهان جلال او را مشاهده می‌کنند.

۷   تمام بت‌پرستان شرمنده می‌شوند.ای تمامی خدایان، در مقابل خداوند زانو بزنید.

۸   ای خداوند، به‌خاطر داوری‌های تومردم صهیون شادمان هستندو اهالی یهودا شادی می‌کنند.

۹   زیرا تو ای خداوند متعال،فرمانروای سراسر زمین و بالاتر از تمام خدایان هستی.

۱۰   خداوند آنانی را که از شرارت نفرت دارند، دوست می‌دارد.او جان مؤمنین خود را حفظ می‌کندو آنها را از دست شریر نجات می‌دهد.

۱۱   نور خدا بر مردمان صالح می‌تابدو شادمانی نصیب نیکوکاران می‌گردد.شما ای نیکوکاران،به‌خاطر آنچه خدای مقدّس انجام داده است، شادی نمایید.کارهای خداوند را به یاد آوریدو او را شکر نمایید.

۱۲   شما ای نیکوکاران،به‌خاطر آنچه خدای مقدّس انجام داده است، شادی نمایید.کارهای خداوند را به یاد آوریدو او را شکر نمایید.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))