مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۱۳۷


۱   در کنار رودخانه‌های بابل نشستیمو به یاد صهیون گریه کردیم.

۲   آلات موسیقی خود رابر شاخه‌های درختان بید آویختیم.

۳   زیرا کسانی‌که ما را به اسارت برده بودند، از ما خواستندتا برایشان یکی از سرودهای صهیون را بخوانیمو آنها را سرگرم کنیم.

۴   امّا چگونه می‌توانستیمسرود خداوند را در دیار بیگانه بسراییم؟

۵   ای اورشلیم، اگر تو را فراموش کنم،دست راستم خشک گردد تا دیگر نتوانم چنگ بنوازم.

۶   اگر تو را ای اورشلیم، به یاد نیاورمو تو را بر همهٔ شادی‌ها ترجیح ندهم،زبانم به کامم بچسبد و لال شوم.

۷   خداوندا، به یادآور،روزی را که اَدومیان اورشلیم را تسخیر کردندو فریاد می‌زدند:«آن را با خاک یکسان کنید.»

۸   ای بابل، تو ویران خواهی شد.خوشا به حال کسی‌که آن چه تو بر سر ما آوردی،بر سر خودت بیاورد.خوشا به حال کسی‌که کودکان تو را بگیردو آنها را به صخره‌ها بکوبد.

۹   خوشا به حال کسی‌که کودکان تو را بگیردو آنها را به صخره‌ها بکوبد.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))