مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۵۹


۱   خدای من، مرا از دشمنانم برهانو از آنانی که به من حمله می‌کنند، محافظت فرما.

۲   مرا از دست شریران رهایی دهو از چنگال مردمان خونریز برهان.

۳   ببین چگونه برای کشتن من کمین کرده‌اندو بدون اینکه گناهی از من سر زده باشدعلیه من همدست شده‌اند.

۴   خداوندا، درحالی‌که من هیچ ضرری به آنها نرسانده‌امو گناهی ندارم، برای قتل من نقشه کشیده‌اند. پس حال مرا ببین و به کمکم بشتاب.

۵   ای خداوند متعال و ای خدای اسرائیل،ای خدای اسرائیل بیا و خودت ببین،بیا و این کافران را به سزای كارهایشان برسانو به هیچ‌یک از آنان رحم نکن.

۶   آنها هر شب برمی‌گردندو مانند سگ زوزه می‌کشند و در شهر می‌گردند.

۷   فریاد می‌زنند و تهدید و توهین می‌کنند.زبانشان مانند شمشیر بُرنده استو فکر می‌کنند کسی صدای آنها را نمی‌شنوند.

۸   امّا تو ای خداوند، به آنها می‌خندیو همهٔ کافران را مسخره می‌کنی.

۹   ای خدا، من به قدرت تو اطمینان دارم،زیرا تو پناهگاه من هستی.

۱۰   خدای من با محبّت پایدار خود پیشاپیش من خواهد رفتو مرا شاهد بر شکست دشمنانم خواهد گردانید.

۱۱   ای خداوند که سپر ما هستی، آنها را یکباره از بین نبر،مبادا قوم من این درس عبرت را بزودی فراموش کنند،بلکه با قدرت خویش آنها را پراکنده و پریشان ساز.

۱۲   کلمات آنها پُر از شرارت است و گناه از لبهای آنها جاری است.آنها را در غرور خودشان گرفتار کن،چون هرچه می‌گویند دروغ و دشنام است.

۱۳   آنها را در خشم خودکاملاً نابود کن،تا همه بدانند که خدای بنی‌اسرائیلفرمانروای سراسر جهان است.

۱۴   آنها هر شب برمی‌گردندو مانند سگ زوزه می‌کشند و در شهر می‌گردند.

۱۵   برای سیر کردن شکم خود در هر جا پرسه می‌زنندو اگر چیزی به دست نیاورند، خُرناس می‌کشند.

۱۶   امّا من قدرت تو را خواهم سرایید،و بامدادان با صدای بلند، محبّت پایدار تو را خواهم سرایید.زیرا سرپناه منو در هنگام سختی‌ها، پناهگاه من بوده‌ای.ای قدرت من، من برای تو سرود شکرگزاری خواهم خواند.زیرا تو ای خدا، سنگر من هستیو خدایی که محبّت پایدارت را به من نشان داده‌ای.

۱۷   ای قدرت من، من برای تو سرود شکرگزاری خواهم خواند.زیرا تو ای خدا، سنگر من هستیو خدایی که محبّت پایدارت را به من نشان داده‌ای.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))