مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۵۲


۱   ای مرد قدرتمند، چرا به شرارت خود افتخار می‌کنی؟و به مردم نیک آزار می‌رسانی؟

۲   برای نابودی دیگران نقشه می‌کشیو زبانت مانند تیغ تیزو کار تو خیانت است.

۳   بدی را زیادتر از خوبی،و دروغ را بیشتر از راستی دوست می‌داری.

۴   ای حیله‌گر، تو دوست داری کهمردم را با سخنان خود آزار دهی.

۵   امّا خدا تو را از خانه‌ات بیرون کشیده،برای همیشه نابود خواهد کرد.او تو را از سرزمین زندگان ریشه کن می‌سازد.

۶   نیکوکاران این را دیده، خواهند ترسیدو به تو خندیده، خواهند گفت:

۷   «این شخص را ببینید، وی همان کسی است که بر خدا توکّل نکرد،بلکه بر ثروت فراوان خود توکّل کردو به شریر پناه برد.»

۸   امّا من مانند درخت زیتون در خانهٔ خدا هستم.من همیشه به رحمت پایدار او توکّل خواهم کرد.خدایا، من همیشه به‌خاطر آنچه که انجام داده‌ای از تو تشکّر می‌کنمو در حضور تمام وفاداراناعلام خواهم کرد که تو نیکو هستی.

۹   خدایا، من همیشه به‌خاطر آنچه که انجام داده‌ای از تو تشکّر می‌کنمو در حضور تمام وفاداراناعلام خواهم کرد که تو نیکو هستی.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))