مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۱۴


۱   احمقان در دل خود می‌گویند:«خدا وجود ندارد.»اینها اشخاصی فاسد هستندو کارهای زشت می‌کنندو کار نیک از آنها سر نمی‌زند.

۲   خداوند از آسمان بر مردم روی زمین می‌نگردتا ببیند که آیا شخص فهمیده‌ای وجود داردکه طالب خدا باشد.

۳   امّا همه گمراه و یکسان فاسد شده‌اند.حتّی یک نفر نیكوکار هم در بین آنها نیست.

۴   خداوند می‌پرسد:«آیا این بدکاران شعور ندارندکه بندگان مرا مانند نان می‌خورندو مرا را به یاد نمی‌آورند؟»

۵   امّا آنها به وحشت خواهند افتاد،زیرا خدا مددکار نیکوکاران است.

۶   وقتی بدکاران نقشه‌های مسکینان را خراب می‌کنند،خداوند پناهگاه آنان است.ای کاش پیروزیبرای بنی‌اسرائیل از صهیون بیاید،وقتی خداوند قوم خود را از اسارت آزاد کند،یعقوب شاد خواهد شد و بنی‌اسرائیل شادی خواهد کرد.

۷   ای کاش پیروزیبرای بنی‌اسرائیل از صهیون بیاید،وقتی خداوند قوم خود را از اسارت آزاد کند،یعقوب شاد خواهد شد و بنی‌اسرائیل شادی خواهد کرد.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))