مزامير


باب : ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ۸  ۹  ۱۰  ۱۱  ۱۲  ۱۳  ۱۴  ۱۵  ۱۶  ۱۷  ۱۸  ۱۹  ۲۰  ۲۱  ۲۲  ۲۳  ۲۴  ۲۵  ۲۶  ۲۷  ۲۸  ۲۹  ۳۰  ۳۱  ۳۲  ۳۳  ۳۴  ۳۵  ۳۶  ۳۷  ۳۸  ۳۹  ۴۰  ۴۱  ۴۲  ۴۳  ۴۴  ۴۵  ۴۶  ۴۷  ۴۸  ۴۹  ۵۰  ۵۱  ۵۲  ۵۳  ۵۴  ۵۵  ۵۶  ۵۷  ۵۸  ۵۹  ۶۰  ۶۱  ۶۲  ۶۳  ۶۴  ۶۵  ۶۶  ۶۷  ۶۸  ۶۹  ۷۰  ۷۱  ۷۲  ۷۳  ۷۴  ۷۵  ۷۶  ۷۷  ۷۸  ۷۹  ۸۰  ۸۱  ۸۲  ۸۳  ۸۴  ۸۵  ۸۶  ۸۷  ۸۸  ۸۹  ۹۰  ۹۱  ۹۲  ۹۳  ۹۴  ۹۵  ۹۶  ۹۷  ۹۸  ۹۹  ۱۰۰  ۱۰۱  ۱۰۲  ۱۰۳  ۱۰۴  ۱۰۵  ۱۰۶  ۱۰۷  ۱۰۸  ۱۰۹  ۱۱۰  ۱۱۱  ۱۱۲  ۱۱۳  ۱۱۴  ۱۱۵  ۱۱۶  ۱۱۷  ۱۱۸  ۱۱۹  ۱۲۰  ۱۲۱  ۱۲۲  ۱۲۳  ۱۲۴  ۱۲۵  ۱۲۶  ۱۲۷  ۱۲۸  ۱۲۹  ۱۳۰  ۱۳۱  ۱۳۲  ۱۳۳  ۱۳۴  ۱۳۵  ۱۳۶  ۱۳۷  ۱۳۸  ۱۳۹  ۱۴۰  ۱۴۱  ۱۴۲  ۱۴۳  ۱۴۴  ۱۴۵  ۱۴۶  ۱۴۷  ۱۴۸  ۱۴۹  ۱۵۰  

باب ۱۴۳


۱   خداوندا، چون تو امین و عادل هستی،دعای مرا بشنوو به التماس من گوش بده.

۲   بنده‌ات را محاکمه مکن،زیرا هیچ شخص زنده‌ای در حضور تو بی‌گناه نیست.

۳   دشمن، مرا از پای درآوردهو به زمین زده است.چنان روزگارم را سیاه کرده استکه گویی سالهاست مرده‌ام.

۴   به‌خاطر این خود را باخته‌امو بکلّی مأیوس شده‌ام.

۵   گذشته‏ها را به یاد می‌آورمو به آنچه که تو برای من انجام داده‏ایفکر می‌کنم.

۶   دستهای خود را برای دعا به درگاه تو بلند می‌کنم.مانند زمین خشکی که تشنهٔ آب است، همچنان جان من تشنهٔ توست.

۷   خداوندا، دعایم را هرچه زودتر مستجاب کن،زیرا امیدم را از دست داده‌ام.روی خود را از من مپوشان، مبادا بمیرمو به دیار خاموشان بروم.

۸   همه روزه از محبّت پایدار خود برخوردارم کن،زیرا بر تو توکّل دارم،به درگاه تو دعا می‌کنمتا راه زندگی را به من نشان بدهی.

۹   خداوندا، به تو پناه آورده‌ام،مرا از شر دشمنان برهان.

۱۰   تو خدای من هستی،مرا تعلیم بده تا ارادهٔ تو را انجام دهم.روح پاکت مرا به راه راست هدایت فرماید.

۱۱   خداوندا، مطابق وعدهٔ خود زندگیم را حفظ کنو با لطف خود مرا از مشکلاتم رهایی ده.به‌خاطر محبّت پایداری که به من داری، دشمنانم را نابود کنو کسانی را که بر من ظلم می‌کنند، از بین ببر،زیرا که من بندهٔ تو هستم.

۱۲   به‌خاطر محبّت پایداری که به من داری، دشمنانم را نابود کنو کسانی را که بر من ظلم می‌کنند، از بین ببر،زیرا که من بندهٔ تو هستم.


radiosedayeenjil@gmail.com


+۱ (۸۱۸) ۷۵۱ ۹۷۲۶


رادیو صدای انجیل در شبکه های اجتماعیاپلیکیشن رادیو صدای انجیل


استفاده و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت با درج نام منبع ( وب سایت و لینک وب سایت ) بلامانع است. و خوشحال می شویم لینک مطالب وب سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید (( آنچه می کنیم برای جلال نام خداوند است))